Pranešimas dėl COVID-19 susirgimo

  • Paskelbė : Julija Nugarė
  • Paskelbta: 2021-01-13
  • Kategorija: Svarbu!

Gerbiami, Volungės darželio – mokyklos bendruomenės nariai,

informuojame, kad mūsų darželyje – mokykloje jungtinės “Bitutės-Žiogeliai-Skruzdėliukai“ grupės darbuotojui patvirtintas susirgimas COVID-19 liga. Apie nustatytą ligą 2021-01-13 dieną pranešė pats darbuotojas. Darbuotojas mokykloje paskutinį kartą buvo 2021-01-08 dieną.

Darbuotojas turėjo kontaktą su šių grupių vaikais ir 2 darbuotojais. Su grupių vaikų šeimomis susisiekta individualiai ir informuota apie artimą kontaktą su sergančiuoju. Nuo 2021-01-13 d. iki 2021-01-21 (įskaitytinai) jungtinės “Bitutės-Žiogeliai-Skruzdėliukai” grupės vaikai ir darbuotojai yra saviizoliacijoje. Asmenys, kurie negavo pranešimo, jog turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju, gali toliau tęsti ugdymosi ir darbo procesą. Užtikriname, kad vaikų ugdymo procesas organizuojamas sklandžiai ir laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Situacijai keičiantis – nedelsdami informuosime papildomai.

Bendraujame su Nacionaliniu Visuomenės sveikatos centro specialistais, bei Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir vykdome visus nurodymus ir rekomendacijas.

Primename:

Ugdymas įstaigoje organizuojamas vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu, nuotolinis ugdymas bus užtikrintas, mokestis skaičiuojamas nebus.

Todėl prašome nevesti vaikų į darželį, jeigu tam turite galimybes (dirbate nuotoliniu).

Vadovaujamės LR Vyriausybės gruodžio 14 d. nutarimu:

2.2.9.1. ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas vykdomas užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu;“.

Nuoroda į nutarimą:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/a5ab19003e3311eb8d9fe110e148c770

Kilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis:

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Adas Papartis tel. nr +37061445506 el.paštas adas.papartis@volunges.lt

Direktorė Edita Kaniavaitė tel.nr +37060194627 el.paštas edita@volunges.lt

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis