Sveikinimas bendruomenei

  • Paskelbė : Daiva Naujikienė
  • Paskelbta: 2020-09-01
  • Kategorija: Sveikinimas

Miela Volungės darželio-mokyklos bendruomene,

              sutinkant Rugsėjo pirmąją stipriausias jausmas yra pažinimo džiaugsmas. Kartu su nauju gyvenimo etapu prasideda ir nesibaigiantys atradimai, netikėti atsakymai į nežinomus klausimus, painios mįslės – prasideda kiekvieno mūsų asmeninio tobulėjimo laikas. Tai įspūdžių kupina kelionė, tai laikas tobulėti ir stiprėti, mokytis visiems kartu įveikti iššūkius, drąsiai siekti savo svajonių, tapti kritiškai mąstančiomis, kūrybingomis asmenybėmis.

            Šiuos mokslo metus pradėsime neįprastai, daug dėmesio skirsime mūsų visų saugumui ir tai ne tik asmens apsaugos kaukės, socialinis atstumas, atsakingas higienos reikalavimų laikymasis, ribojimas vaikų tėveliams patekti į darželį ar mokyklą, mums labai svarbu išlikti atvira, atsakinga, tolerantiška Volungės darželio-mokyklos bendruomene.  Besiruošiant naujiems mokslo metams mes stiprinome mokytojų komandą, atnaujinome ugdymo aplinkas: mokyklos-darželio koridorius pasitiks vaikus su naujomis edukacinėmis erdvėmis, atnaujintomis darželio grupėmis, 1-os klasės, mokinių valgyklos  patalpomis. Mokytojai, mokyklos-darželio vadovai kartu su vaikais kūrė Volungės  motyvuojančias, pagarbų elgesį skatinančias  bendrąsias taisykles, kurios ne tik puošia darželio-mokyklos sienas, bet įpareigoja mus visus būti draugiškais, tolerantiškais ir atsakingais. Kviečiame visus susipažinti su  Volungės bendruomenės taisyklėmis.

              Tikiu, kad vaikai visada į mokytojus žvelgs su dėkingumu, o mokytojai į vaikus – su viltimi ir tikėjimu. Negailėkime vieni kitiems gerų žodžių ir gerų jausmų – dalinkite ir semkite juos visa širdimi. Manau, kad tai – svarbiausia kiekvienoje mokykloje. Ir ugdymo, ir gyvenimo mokykloje.

            Kviečiu kiekvieną Volungės bendruomenės narį šiuos mokslo metus pradėti taisykle  # Nr. 1. ŠYPSOKIS  – rytą pradėk su šypsena.

Rugsėjo 1-osios šventę pradedame 9 val. darželio-mokyklos kieme.

Laukiame Jūsų!

Volungės darželio-mokyklos

mokytojų komandos vardu

direktorė Edita

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Naujienos
  • Valgiaraštis